Ekonomi

Ünlü boğa yatırımcısı, kripto paranın bu yıl daha yüksek işlem göreceğini tahmin ediyor

bitcoinBoğa olarak bilinen kripto para yatırımcısı Mike Novogratz , geçtiğimiz günlerde bir basın grubuna verdiği röportajda; Bölgesel bankacılık krizini ve ABD borç durumunu yükselişinin katalizörü olarak göstererek bitcoinbir yükseliş öngörüyor.

Novogratz, Bitcoin’in performansının gücünü son bankacılık krizine bağladı. Faiz oranlarının potansiyel etkisini de tartıştı ve aslında çok fazla artırılmış olabileceklerini savundu.

Ünlü yatırımcı, Bitcoin’in bu yıl daha yüksek alım satım görmeye devam edeceğini varsaydı.

Novogratz, bölgesel bankacılık krizini ve ABD’deki borcu ele alıyor. “Senin krallığın”,yükselişin katalizörleri olarak gördüğü BeslediBu yıl faiz oranlarını düşürmek zorunda kalacağına olan inancını dile getirdi, bu da kripto para birimi piyasalarını daha da artırmaya hizmet edebilir.

Yatırımcı, Fed’in kripto para piyasasına potansiyel olarak fayda sağlayabilecek bir hareket olan yaz ortasına kadar oranları düşürmeye başlayacağını belirtti. Novogratz, Bitcoin’i dijital altına benzeterek, altın fiyatları yükseldikçe Bitcoin’in maliyetinin de artacağını öne sürdü.

yeni, CoinbaseWells, Bitcoin’in çok sayıda zorlukla karşılaşmasına rağmen direnç gösterdiğini ve bu yıl önemli ölçüde büyümeye devam ettiğini belirtti.

Bu makale ilk olarak Paranfil’de yayınlandı.

koprubasiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu