Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Depremzedelerimizi sahipsiz bırakmayacağız, yanlarında olmaya devam edeceğiz

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs’ta gerçekleşen seçimle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meclis seçimlerinin Cumhur İttifakı’nın galibiyetiyle sonuçlanması ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde açık ve orta bir farkın ortaya çıkması CHP Genel Başkanı ve yönetimini istikrarsızlaştırdı. İnşallah yaralarımızı hep birlikte saracağız. Devlet millet dayanışması olmaya devam edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs’ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Genel Seçimleri ve 28’inci Milletvekili Seçimi’ne ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Erdoğan paylaşımında, “Milletvekili seçiminin Cumhur İttifakı’nın zaferiyle sonuçlanması, Cumhurbaşkanlığı seçiminde açık fark olması, CHP Genel Başkanı ve yönetimini istikrarsızlaştırdı” dedi.

WINNIK TİYATROSUNU HER ZAMAN BİRLİKTE TAKİP ETTİK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sonucunu bildikleri halde 14 Mayıs gecesi televizyon ekranlarında sergiledikleri ‘Kazanacağız’ dramı hep takip ettik. Sandığın rengi kesinlikle saçmalıklarla doluydu. Öte yandan kasten yanılttıkları seçmenlerinden ve kamuoyundan özür bile dilemediler: “Bırakın siyaseti, oy alamadıkları vatandaşlarımıza yönelik, insani değerlerle bağdaşmayan saldırılarına tanık oluyoruz. Bu çevreler, deprem bölgesine gönderilen yardımların kesilmesinden depremzedelerin otellerden atılmasına kadar her türlü vicdansızlığı sergiliyor. Sosyal medyada yapılan ahlaksız kampanyaları saymıyorum bile…”

FELAKETLERİMİZ OLUNANLARDAN ÇOK ÜZÜLDÜ Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biliyorum, yüreği sızlayan afet mağdurlarımız yaşananlardan çok rahatsız. Hangi partiye oy verirse versin 85 milyonun hepsi üzüntü içinde. Kötülüğün bu öfkesi karşısında kimse üzülmesin, hiçbir vatandaşımız ümitsizliğe kapılmasın, “Ortak vicdanımızı yerle bir etmemek asli görevimizdir. İnşallah hep birlikte, devlet-millet dayanışmasıyla yaralarımızı saracağız. Depremzedelerimizi sahipsiz bırakmayacağız, yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

korgan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu