Haber

Fenomen Kadir Reklam Yaparken Ezildi Kamerayı Kapalı Sandı, Helal Olsun Küfür Etti

TLC ekranlarında yayınlanan Paklık Avcıları programıyla büyük üne kavuşan Kadir Ezildi’yi sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerden sonra belki tanıyorsunuzdur. Şu sıralar kendi temizlik programının sunuculuğunu yapan Ezildi, Instagram fenomeni olmaya devam ediyor. Bir markanın reklamını yaparken kamerayı kapatmayı unutan Kadir Ezildi’nin küfür ettiği anlar görenleri şoke ediyor…

Hepimizin TLC ekranlarında yayınlanan Paklık Avcıları programıyla tanıdığı Kadir Ezildi artık geniş bir takipçi kitlesine sahip.

Temizlik konusunda son derece titiz olan ve hatta bu konuyu şakalarıyla harmanlayarak herkesi kahkahalara boğan Kadir Ezildi, katıldığı programlarda anlattığı geçmişle de gönülleri paramparça etti.

Açık sözlülüğü ve keskin tavırlarıyla 7’den 70’e birçok kişiye kendini sevdiren Ezildi, saflık takıntısının anne ve babasının ayrılmasından sonra başladığını anlattı.

Düzen ve organizasyon konusunda da son derece dikkatlidir. İlk programından hatırlarsanız, yerdeki halıların püsküllerini düzenli olarak taradığını ve kestiğini sık sık görürdük.

Hatta Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis programına konuk oldu ve yaşadığı her şeyi anlattı.

Fenomen isim, babasının evden ayrılışı, annesinin zor günleri, ağabeyinin durumu kabullenememesi gibi birçok detaydan ilk kez bahsetti. Tabii programı izleyen herkes ona kızmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda YouTube’da katıldığı Eser Yenenler’in Linç@ adlı programında söyledikleriyle de gündeme damgasını vurdu.

Beslediği kediye koyduğu kurallardan, eve gelecek misafirler için yaptığı ‘çocuklar gelemez’ listesine kadar anlattığı her şey seyirciyi alt üst etti.

Son olarak En Hamarat Benim programında sunuculuk yapan Kadir Ezildi sosyal medyadaki hayran kitlesini her geçen gün büyütüyor.

Onu temiz izlemek ve yaptığı paylaşımlarla eğlenmek isteyen 3.1 milyon takipçisi var. Nitekim sosyal medyada reklam veren, link paylaşan isimlerin ortasında Kadir Ezildi yer alıyor.

Kadir Ezildi, bir diş macunu markası için çektiği reklam videosundan sonra kamerayı kapatmadığını unutarak çokça küfür etti.

Farkına varmadan hikayeler bölümündeki paylaşımı yayınlayan Kadir Ezildi, durumu geç fark etti. Reklam verirken, ‘Siz de tıklayıp satın alabilirsiniz. ‘Hadi ama hadi’ diyerek kamerayı kapattığını zannedip ‘Eşeği becereceksin’ demesi takipçilerini suskun bıraktı.

Kadir Ezildi, paylaştığı görüntünün sonunu anlayınca hikayelerden sildi.

Ardından bu paylaşımı gören takipçileri Kadir Ezildi’nin bu sözlerine tepki göstermeye başladı.

Sadece reklam ve para için mutlu olmadığı işleri paylaşarak takipçilerini kandırdığı düşünülüyordu.

Ezilmiş, haberi gördükten sonra Instagram anekdotlarında bir açıklama görseli yayınladı.

Kesinlikle markayla ilgili bir sorun olmadığını, 4-5 kez çekimi tekrarlamak zorunda kaldığını ve menajerine bittiğini söylediğini belirtti. Yanlış anlaşıldığını söyleyen Ezildi, takipçilerinin kendisine takviye mesajlar attığını söyledi.

İşte Kadir Ezildi’nin küfürlü görüntüyle ilgili açıklaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu